Ostatní

Jak vyzrát nad hydraulikou?

Dnes se seznámíme s hydraulikou a možnostmi, které e-shop nabízí pro její zapojení. Princip hydraulických zařízení je poměrně jednoduchý, a vychází z Pascalova zákona. Jestliže v uzavřeném obvodu, jež je vyplněn nejčastěji hydraulickým olejem působí na jedné straně určitá síla na píst, pak tlak, který zde vzniká donutí kapalinu, aby stejnou silou vytlačila píst na druhé straně obvodu – jak prosté.

Správným rozvaděčem to začíná

Základním předpokladem pro správné fungování hydrauliky jsou hydraulické rozvaděče. V naší nabídce naleznete hned několik možností. Začněme objemem průtoku. Zvolte si mezi průtokem 40 l za minutu nebo 80 l za minutu. Volit můžete i v oblasti počtu páček. Rozmezí jedné až pěti páček je dostatečně variabilní a vám dovolí ovládat vše, co potřebujete. Specialitou e-shopu je hydraulický rozdělovač speciálně upravený pro štípačky dřeva.

Rozveďte hydrauliku bezpečně

Nepostradatelné pro vás budou i trubky vhodné pro hydrauliku. Opět si můžete zvolit mezi několika možnostmi těchto hydraulických dílů, a tak objednávku přizpůsobit svým potřebám – zvolit pevné nebo ohebné v různých průměrech tak, aby odpovídaly nejrůznějším zařízením. Pro napojení několika hadic pro rozvod hydrauliky volte spojky, které odpovídají normě ISO 7241/A.

Koukejte po výhodných sadách

Ekonomičtějším řešením jsou výhodné sady, které kompletují vše ke zprovoznění své hydrauliky budete rozhodně potřebovat. Základním dělením, jež určuje objem průtoku na 40 l za minutu nebo 80 l za minutu, se již dostaneme k jednotlivým sadám. Ty jsou pečlivě sestaveny taky aby vyhovovaly co nejširšímu spektru klientů. Všechny naše sady jsou opatřeny jednopákovým řídícím pístem. Doufáme, že jsme vám přinesli alespoň nějaké odpovědi na vaše nevyřčené otázky. Pokud si svým výběrem nejste jisti, obraťte se na es-hop, kde vám jistě rádi poradí.