Ostatní

Chcete strávit dovolenou v Itálii? Sjednejte si pro svůj pobyt pronájem domu

Itálie je země, která má svým návštěvníkům co nabídnou v každé roční době. Těšit se můžete na rozmanité pobřeží s nádhernými plážemi, středomořskou vegetaci, horská údolí, vysokohorské masivy, činné sopky, vinice nebo třeba olivové háje. Na své si přijdou jak milovníci lenošení, tak i ti, kdo rádi poznávají nová místa a historické památky. To vše nabízí dovolená v Itálii.

Italské pobřeží

Itálie má jedno z nejdelších mořských pobřeží. Omývají je vody hned pěti moří – Jaderského, Ligurského, Středozemního, Jónského a Tyrhénského. Odpočívat můžete na nekonečně dlouhých plážích nebo v romantických zátokách. Velké množství pláží se pyšní Modrou vlajkou, která dokládá jejich kvalitu a čistotu. Na své si přijdou jak milovníci koupání, tak i potápění, surfování nebo výletů na lodích. Italské přístavy nabízejí námořní plavby na luxusních lodích. S místními rybáři se můžete vypravit na lov mořských plodů.

Vynikající kuchyně

Každý z italských regionů nabízí jiné speciality. Všechny však mají něco společného. Jsou to kvalitní suroviny, které se používají pro přípravu jídel. Klasiku představují olivový oleje, rajčata, sýry a čerstvé bylinky a koření.

Možnosti ubytování

Možnosti ubytování v Itálii jsou různé. Záleží jen na tom, čemu dáváte přednost. Nejvíce oblíbené jsou hotely a penziony. A co takhle ubytování v soukromí? Můžete si pronajmout prázdninový dům nebo vilku. Postačí zavítat na portál cz.italicarentals.com a vybrat si dle svých představ a možností. Nabídka portálu je poměrně obsáhlá. Naleznete zde prázdninové domky a vilky v mnoha různých podobách, v různých cenách a různě vybavené. Pronájem domu vám přinese klid a soukromí. Je vhodný jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. Budete mít sourkomí i dostatek prostoru. Postačí si jen vybrat z široké nabídky a dům si zarezervovat v termínu vaší dovolené.