Novinky

Volkswagen T-Cross se chystá na premiéru

Volkswagen ještě neukázal pro tento rok všechna esa v rukávu. Plánuje totiž premiéru nového malého SUV jménm T-Cross, který doplní současnou rodinu SUV vozů německého výrobce.

Poslední člen rodiny

Autosalon v Paříži nabídl velké množství novinek, ale Volkswagen neukázal vše. Ohlášena je totiž premiéra nového SUV tohoto německého výrobce, které se stane posledním členem SUV rodiny VW. Novinka bude stát na základech modelu Polo, se kterým sdílí například stejné prvky v interiéru. V současné rodině SUV modelů od Volkswagenu doplní modely Touareg, Tiguan Allspace, Tiguan a T-Rock.

Novinka se světu představí v Amsterdamu a to již 25. října. Ještě před oficiálním odhalením nám Volkswagen nabídnul první pohled do interiéru vozu, který jasně odkazuje na model Polo. Nechybí zde stejný přístrojový štít a další prvky.

Novinka se ukáže poprvé v Amsterdamu a to již 25. října.

Moderní a trendy vůz

Volkswagen láká na automobil jako na vůz plný moderních technologií. Chybět nebude bezdrátové nabíjení na středové konzoly či audiosystém Beats. Celý vůz se navíc prezentuje tím, že je cool, praktické a také intuitivní. Jak všechny tyto věci půjdou dohromady, se dozvíme v den premiéry.

Automobil tak především míří na mladší řidiče, pro které by mohla představovat i jejich první, skutečně parádní automobil.