Tipy & rady

Daňový ráj? Vyzkoušejte offshore společnost

Když se rozhodnete podnikat, popřípadě si pořídit společnost, pak máte určitě spoustu důležitých rozhodnutí před sebou. Jak se bude společnost jmenovat, na koho bude napsaná i to, kde jí vlastně založíte. Existuje takzvaný daňový ráj. Tímto slovem se označují ty země, kde jsou mimořádně vstřícní a daňově se zde zvýhodňují zahraniční firmy. Zisk zahraničního podniku je daněn zanedbatelně, proto je to výhodné a někteří podnikatelé se rozhodují pro tento krok.

Offshore společnost

Když se řekne toto slovní spojení, spousta lidí neví, co si pod tím představit. Objevuje se v televizi, novinách, ale co to vlastně je? Offshore společnost je firma, která se zakládá v takzvaném daňovém ráji (offshore jurisdikce). Tyto firmy obvykle nemívají daňové ani další povinnosti, někde jsou daně velmi minimální. Dále jsou společnosti osvobozeny od povinností, které vznikají jiným firmám, a poskytuje se jim také vysoká míra soukromí. Vše je chráněno vysokou anonymitou vlastnictví.

Založení takovéto společnosti není ničím těžkým a jde o zcela legální činnost, proto se nemáte vůbec čeho obávat. Samotné založení trvá od dvou do šesti týdnů, závisí to na dané jurisdikci. Když se obrátíte na iOffshore.cz, pak budete mít vše bez práce a jistotu, že vám tuto společnost založí někdo, kdo se v dané problematice vyzná a ví přesně, co bude potřeba k založení takové firmy.

Proces založení offshore

Když se rozhodnete pro založení offshore, pak vás čeká nezávazná konzultace, která je zdarma. Získáte zde informace o offshore společnostech a o tom, jak je efektivně využít. Získáte spoustu informací a inspiraci. Rozhodnete-li se pro založení, pak se vytváří objednávka, kterou společnost provede přesně podle vašich pokynů. Následně se po založení doručují dokumenty společnosti, které mohou být doplněny o úřední překlady. Je to jednoduché a rychlé zároveň!