Tipy & rady

Pronájem dodávky se vyplatí

Hodila by se vám občas dodávka? Snad každý někdy narazí na situaci, kdy by uvítal velký vůz. Může jít o nečekané stěhování, porouchaný vůz nebo třeba i dopravu zboží klientovi. Ať už je důvod jakýkoliv, pokud nepotřebujete dodávku každý den, je nejvýhodnější možností si jí půjčit. Jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem dodávky je velmi levný a umožňuje naprosto komukoliv disponovat prostorným vozem.

Kde si dodávku půjčit?

Dodávku si můžete snadno půjčit v Praze, stačí si na webu Dodavky.online vybrat vhodný vůz a následně si ho můžete půjčit. Firma sídlí kousek od tramvajové zastávky Nákladové Nádraží Žižkov – Praha 3. Všechny půjčované vozy jsou v osobním vlastnictví firmy a jsou ve výborném stavu.

Mnoho výhod

Veškeré dodávky, které nabízí, jsou pravidelně servisované a máte možnost jak krátkodobého, tak i dlouhodobého zapůjčení. Kromě dodávek si můžete zapůjčit také vozíky a výbavu, od rudlů až po popruhy nebo navigaci. Veškeré vozy jsou pojištěné a pokud by došlo k jakýmkoliv komplikacím, samozřejmostí je asistenčním služba, která vozidlo odveze a vy automaticky dostanete náhradní. Pokud nemáte možnost vůz řídit, můžete si po domluvě objednat i vůz s řidičem. Pokud potřebujete půjčovat dodávku pravidelně, firma se s vámi ráda dohodne na výhodnějších podmínkách zapůjčení. Dokonce dostanete jako pozornost k zapůjčení nápoj zdarma.

Dodávky můžete použít na cestování a přepravu nejen po České republice, ale i po celé EU, všechny vozy disponují dálničními známkami. Pokud si při vypůjčení dodávky potřebujete nechat zaparkovat vůz, můžete tak učinit na hlídaném parkovišti zcela zdarma. Firma Dodavky.online je vám k dispozici 24 hodin denně, takže se na ni kdykoliv můžete obrátit. Stačí ji kontaktovat na čísle +420 774 333 666 nebo online. Půjčení dodávky v Praze se vyplatí.