Tipy & rady

Náhradní autoklíče

Stejně jako má každý alespoň jedny náhradní klíče od bytu, vyplatí se mít i náhradní autoklíče. Obzvláště v domácnostech, ve kterých používají vozidlo oba partneři. Nikdy také nelze vyloučit ztrátu autoklíčů, nebo zapomenutí, kde jsme je předchozího večera nechali. V případě náhlé potřeby odjet s autem mohou být pouze jedny autoklíče důvodem velkého maléru. S ohledem na všechny uvedené situace se proto vyplatí pořídit si náhradní autoklíče a uložit je doma na stabilním místě.

Obchod s autoklíči

Pokud se rozhodnete pořídit si náhradní autoklíče, nemusíte chodit na značkového servisu. Tam by sám zřejmě ani nepomohli. Ideální službou je internetový obchod, který nabízí nejen autoklíče různých typů včetně vystřelovacích, ale také obaly na klíče, mikrospínače, silikonová pouzdra, baterie do autoklíčů, immo-čipy a další zboží, které má něco společného s autoklíči. Kromě prodeje autoklíčů provádí obchod Auto-klic24.cz například přestavbu běžných autoklíčů na klíče vystřelovací.

Nabídka autoklíčů

Na webových stránkách internetového obchodu Auto-klic24.cz je k dispozici seznam autoklíčů na všechny běžné značky a modely automobilů. Může se ovšem stát, že v této bohaté nabídce přesto někdo nenajde požadovaný autoklíč. V tom případě stačí obchod kontaktovat prostřednictvím emailu. Pracovníci obchodu učiní vše pro to, aby pro vás opatřili i netradiční autoklíče. Veškeré zboží prodává obchod za výhodné ceny a lhůta pro doručení Zásilkovnou na vaši adresu je 2-3 dny.

Autoklíče jsou bez loga

Důvod je jednoduchý, jelikož loga a obchodní označení zobrazená na webové stránce internetového obchodu Auto-klic24.cz jsou výhradním vlastnictvím příslušných společností. Použití log a obchodních označení na stránkách obchodu slouží výlučně k identifikaci. Autorská práva zůstávají i nadále majetkem příslušných vlastníků práv.