Ostatní

Výškově stavitelný podvozek k tuningu zkrátka patří

Autor Makawiel

Je velmi vzrušující provádět tuningové úpravy na vlastním voze. S každou další úpravou se váš vůz vzdaluje své podobě sériového vozu, která opustila fabriku, a více se začíná podobat vašemu vysněnému sportovnímu žihadlu, kterého chcete dosáhnout. Tuningových úprav existuje obrovské množství, některé se dělají zejména pro vizuální efekt, jiné pro zlepšení jízdních vlastností a některé se postarají o obojí. Mezi nejhezčí úpravy, kterých si každé zajisté všimne, patří instalace výškově stavitelného podvozku.

Výběr výškově stavitelného podvozku

Výškově stavitelný podvozek vám umožní měnit světlou výšku vozidla a to tak, že můžete vůz hezky přilepit k zemi, čímž zanikne ona nevzhledná mezera mezi kolem a lemem blatníku. Snížený podvozek vypadá úchvatně a zajisté s ním na každé tuningové akci zazáříte, jeho přínos ovšem není jen z hlediska sportovního vzhledu, který váš vůz získá. Když se podvozek sníží, sníží se tím i odpor vzduchu, což bude mít vliv na vaši spotřebu i na vaše zrychlení. Oceníte to při závodech, ale i při běžné jízdě na dálnici. Je třeba však myslet na to, že žijeme v Čechách a podvozek zase zvednout v momentě, kdy vjedete na komunikaci plnou různých výmolů.

Výškově stavitelný podvozek je něčím, co opravdu není dobré kupovat v těch nejlevnějších obchodech, zde je velmi důležitá kvalita, aby podvozek fungoval cela bezchybně. Skvělou volbou pro jeho nákup je specializovaný internetový obchod vwshop.cz, kde naleznete vysoce kvalitní značkové výškově stavitelné podvozky AP Sportfahrwerke.

Jejich výběr není složitý, vybírat si můžete podle značky a modelu vašeho vozu. Výběr vám tedy zabere jen chvilku a následně se můžete těšit na jeho instalaci. Jde o investici, která vám bude neustále dělat radost. U každého podvozku nechybí uvedené všechny potřebné informace. Vždy vybírejte výškově stavitelné podvozky u prodejce, který vám nabídne jen to nejlepší a svému sortimentu rozumí.