Ostatní

Výhody repasovaných turbodmychadel

Autor Makawiel

O turbodmychadlech mnozí z vás slyšeli pouze v souvislosti s motoristickým sportem, kde se používají za účelem zvýšení výkonu motoru. Ovšem dnes jsou turbodmychadla již běžnou součástí všech moderních automobilů. Pokud své vozidlo používáte často a najezdíte mnoho kilometrů, dosáhne motor či přímo turbodmychadlo hranici životnosti. Pak je nutné jej vyměnit za nové nebo repasované. Druhý případ je výhodnější díky nižší ceně a přitom se nemusíte obávat horší kvality.

Proč je repase turbodmychadla výhodná?

Důvodů je dokonce několik. V první řadě jsou to finanční náklady, které jsou u repasovaného turbodmychadla o více než polovinu nižší, než byste zaplatili za nové turbodmychadlo. Firma TURBÍNY má skladem nová turbodmychadla ze ceny od 4.900 Kč, zatímco za odborně repasovaná turbodmychadlo zaplatíte cenu, začínající na částce 1.500 korun. Repasovaná turbodmychadla přitom mají naprosto stejné parametry, jaké má zcela nové turbodmychadlo. Firma TURBÍNY CZ s.r.o. totiž k opravám a repasím používá výhradně součástky špičkové světové kvality.

Co nabízí firma TURBÍNY CZ?

Především se zaměřuje na kompletní opravy turbodmychadel včetně repasí turba. Majitel přistaví své vozidlo a mechanici firmy obratem vymění staré či poškozené turbodmychadlo za nové. Umožňuje to neustále doplňovaný sklad, kde je více než 99% turbodmychadel na všechny značky vozidel, takže si každý majitel vozidla jednoduše vyhledá v nabídce firmy TURBÍNY požadovaný model turba

Prodej turbodmychadel

Firma TURBÍNY CZ s.r.o. kromě repasí také prodává nová turbodmychadla od renomovaných světových výrobců jako jsou Garret, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota, Borg Warner, nebo Turbo System. S žádostí o prodej se na firmu mohou obracet jak běžní motoristé, tak autodílny či autoservisy. S výběrem vhodného turbodmychadla každému pomohou zkušení mechanici této rodinné firmy.