Tipy & rady

Výhody nakupování přes Tipli

Chcete-li ušetřit, nemusíte čekat na slevové akce obchodníků. Stačí využívat nakupování přes Tipli, a to navíc zcela bezplatně a po celý rok. Máte možnost získat až 33% cashback téměř v jednom tisíci ověřených obchodů. Jedná se o slevový portál umožňující nakupovat s výraznými slevami nejen určité zboží, ale prakticky cokoliv. Slevy online můžete využívat v pohodlí svého domova u počítače nebo tabletu. Prospěch z nakupování přes Tipli má nejen zákazník, ale i samotné Tipli, neboť obchody, které si zákazníci zvolí, mu vyplácejí určitou částku za každý zrealizovaný nákup. O tuto částku se Tipli následně dělí se zákazníkem.

Jak nakupovat?

Na svém počítači či tabletu si jednoduše kliknete na ikonku Tipli a poté si zvolíte některou z variant. Buď svůj oblíbený obchod, anebo si budete vybírat libovolné zboží, o které máte zrovna zájem. Zboží je uspořádáno do jednotlivých kategorií, takže při zvolení druhé varianty si budete moci vybírat již určité zboží. Těmito kategoriemi jsou například oblečení, elektrospotřebiče, potraviny, zahradní potřeby, ale také třeba autoopravny, kadeřníci či další služby. Je zde na výběr i dovolená, kterou takto můžete pořídit levně nejen v akcích last minute a jiných, ale ještě ušetřit díky získání zajímavé částky ve formě cashback.

Další možnosti k ušetření peněz

Vedle portálu Tipli vznikají i další slevové možnosti. Jednou z novinek je obchod About You, který nabízí to pravé oblečení, obuv nebo různé módní doplňky, které vám pomohou podtrhnout a zvýraznit vaši osobnost. Tato mladá společnost spojuje to nejlepší především z oblasti módy. Hledání na stránkách tohoto obchodu je jednoduché a v jeho sortimentu najdete kousky, které vám budou dokonale sedět, a se kterými budete mít úspěch u přátel i na veřejnosti. Bezkonkurenční výhodou nakupování v obchodě About You je skutečnost, že nemusíte nic platit za poštovné. Obchod totiž hradí jak náklady na dodání zákazníkovi, tak i náklady za případné vrácení zboží. Přes Tipli můžete nakupovat také ve specializovaném obchodu eObuv, který je zaměřen na obuv pro každou příležitost.