Ostatní

Vyberte si pro váš vůz kvalitní disky

Hliníkové disky nebo také aludisky tvoří neodmyslitelnou součást kola každého automobilu.Vzhledem k tomu, že obsahují velké množství hliníku, někdy bývají nazývány jako alu kola. Oproti diskům ocelovým nabízejí lepší estetický vzhled a mají lépe rozloženou hmotu, která pozitivně ovlivňuje dynamiku, akceleraci i brzdění.

Pokud si chcete pořídit nová alu kola, je potřeba si předem zjistit šířku a průměr disku, rozteč šroubů a průměr středového otvoru. Důležitá je i hodnota ET.

Na koho se obrátit?

Pokud sháníte kvalitní hliníkové disky pro váš vůz, prohlédněte si nabídku nového e-shopu superdisky.eu. V jeho široké nabídce naleznete hliníkové disky, které jsou vyrobeny z litého hliníku a dalších kovů, jež zlepšují vlastnosti disků.Patří mezi ně tuhost a lehkost. Tuhost disku má vliv na bezpečnost a zvyšuje životnost disku.

Aby byla tuhost co nejlepší, obsahují disky z nabídky různé příměsi. Patří mezi ně například titan či hořčík. Díky těmto přísadám výrobci docílí větší houževnatosti disku. Hotové disky se následně ještě povrchově upravují. Mezi tyto druhy povrchové úpravy patří lakování, na nějž se používá speciální lak, díky kterému je povrch více odolný vůči povětrnostním, ale i provozním podmínkám. Disky, které jsou určené pro zimní období, nabízejí lak, který je odolný vůči soli. Lak, který se na disky používá, je určen právě speciálně pro ně a disponuje celou řadou speciálních vlastností. Patří mezi ně vysoká pevnost a chemická odolnost. Nátěr musí odolávat i čistícím přípravkům, mezi něž patří i kyseliny.

  • Vybíráme z nabídky

E-shop nabízí celou řadu modelů, patří mezi ně Z-Perfromance nebo Barracuda, které mají nejen výjimečný design, ale také velmi malou hmotnost, vysokou stabilitu a nadstandardní pevnost.