Zajímavosti

Volkswagen a jeho automobil z fastfoodu

Jste milovníkem jídla z fastfoodů? Pokud ano, pak se vám určitě bude líbit šílená novinka od Volkswagenu, který vydal e-Golf McDrive Edition.

Bláznivá novinka

Jak můžete z názvu odvodit, tento automobil vznikl za jediným účelem to vytvořit vůz, který bude propagovat stravování ve fastfoodech. Tento druh konzumace potravin je pro mnohé naprostou vášní a mít automobil, který umožní co nejpohodlněji jíst toto jídlo je úplný sen.

Ne každý automobil totiž umožňuje pohodlně jíst v jeho interiéru jídlo. Některým chybí jídlo, jiným zase dostatečně velké držáky na nápoje. Vědí to také v Holandsku, kde se tamní zastoupení Volkswagenu spojilo s McDonalds a společně vytvořili e-Golf, který je pro konzumaci fastfoodového jídla doslova stvořený.

Komfort a pohodlí

Volkswagen e-Golf McDrive Edition nabízí například ventilovaný držák na pití, který má chladící schopnosti a je umístěn mezi předními sedačkami. Přihrádka vozu jen naopak vybavena systémem na ohřívání jídla. Nechybí samozřejmě ani výklopné stolky, nebo dokonce nádržka na mýdlo, by si mohla posádka po konzumaci omýt mastné ruce od jídla. K tomu je navíc možné vytvořit tu pravou atmosféru díky variabilnímu osvětlení.

Celý automobil bude nabízen v barevných odstínech, které korespondují právě s McDonalds. Sedačky jsou čalouněny hnědou kůží, doplněné jsou o obložení ve světlých tónech a s vyšitým klasickým logem M. Karoserie vozu je vyvedena v zeleno žlutých detailech.

Celé to skutečně působí jako parodie a opravdu není. Do běžného prodeje automobil však nepůjde. Vytvořený automobil bude nabídnut ve veřejné držbě a celý výtěžek z něj půjde na charitu podporující děti v nouzi.