Tipy & rady

Vizitky, etikety, tisk – vše pohromadě na jednom místě!

Autor Makawiel

Online tisk je dnes řešením pro větší zakázky, které potřebujete nechat připravit. Pracujete ve firmě, která nechává tisknout spoustu letáků, potřebuje vyrobit bannery a podobně? Nebo vaše organizace pořádá různé akce a potřebuje patřičnou reklamu? Využijte tu správnou tiskárnu, která vám pomůže v mnoha ohledech splnit vaše nároky a potřeby.

Proč zvolit ABC tiskárnu?

V dnešní době je spousta firem a tiskáren a vybrat si mezi nimi tu správnou může být problém. Jak si tedy vybrat tu správnou firmu, která přináší levný tisk? ABC tiskárna má tyto přednosti:

Kvalita – tiskárna plní klasické standardy, poskytuje svým zákazníkům prvotřídní kvalitu.

Cena – cenová nabídka je bezkonkurenční na tiskařském trhu.

Rychlost – snažíme se, aby k vám, v co možná nejkratší době, doputovala vaše objednávka. U většiny klasických produktů je to do 48 hodin.

Ve chvíli, kdy nenacházíte v nabídce přesně to, co potřebujete nebo máte speciální požadavky, pak se určitě obraťte přímo na tiskárnu, která se snaží vycházet svým zákazníkům vstříc a plnit jejich standardní i nestandardní požadavky. Vysoká míra profesionality, pro zákaznický přístup, to všechno hraje ve prospěch tiskárny.

Co všechno tiskárna vyrábí?

Výroba vizitek je v dnešní době pro mnoho lidí důležitou součástí sebe prezentace. Na různých firemních i společenských akcích můžete narazit na spoustu zajímavých lidí, se kterými si můžete domluvit případnou spolupráci nebo si jen předat kontakt „kdyby se náhodou něco naskytlo“. V takovém případě je vždy dobré mít vizitku, kterou jako kontakt předáte.

Tiskárny poskytují celé portfolio rozmanitých služeb, můžete si vybírat z klasického tisku letáků, pohlednic, kalendářů, brožurek, novoročních PF, pozvánek, vstupenek na různé akce, samolepek. Ve své nabídce mají rovněž výrobu reklamních polepů, bannerů, stojanů, výrobu razítek, také se zde objevuje výroba etiket a dalšího. Potřebujete-li něco vytisknout nebo vyrobit, pak se obraťte na ABC tiskárnu.