Tipy & rady

Umíte v každé situaci bezpečně zaparkovat? Neuškodí vyzkoušet si to nanečisto!

Kdo dnes jezdí po městě, tak to samozřejmě dobře zná. Zaparkovat není kde, a pokud už ano, tak je to takové místo, že by s umístěním vozu do mezery měl problémy i David Copperfield. Pokud k tomu máte ještě dostatečně škodolibé obecenstvo, které zkušeným okem poměřuje vaše řidičské schopnosti a za sebou kolonu ostatních řidičů, je velká pravděpodobnost, že to bude opravdová výzva.

Parkování bez rizika pomačkaných plechů

Abyste se vyhnuli nepříjemným situacím při parkování ve městě, určitě nebude na škodu vyzkoušet si takové parkování nanečisto. To samozřejmě umožňují velmi snadno online hry, které se světe div se, zabývají také takovou „zábavou“, jako je právě parkování. V těchto hrách se na automobil díváte z pohledu seshora, přičemž ovládáte:

  • Samotnou jízdu
  • Ruční brzdu

Jízdu můžete ovládat šipkami na klávesnici, přičemž ruční brzda je mezerník. Potom už je to pouze na vás a vašich řidičských schopnostech, odhadu a úsudku. Pokud tedy nemáte parkování ve městě dostatek, můžete jej trénovat ještě za obrazovkou počítače. Na druhou stranu, jak jsme již řekli, možná vám právě tento trénink příště zachrání perné chvilky za volantem. Najít si můžete i další online hry parkování, ale můžete vyzkoušet také jiné hry z prostředí automobilů, pokud byste této konkrétní kratochvíle měli opravdu plné zuby.

Zpět do reality každodenního provozu

Už jste si vyzkoušeli při parkování různé situace? Možná jste přitom vypustili i nějaké to peprnější slovíčko, tak jako to člověku občas ujede ve skutečném provozu. To k tomu ale patří. Chcete-li se už ale přesunout zpět do reálného světa, můžete si prohlédnout některé skutečné auto tipy, které pro vás připravují online motoristické magazíny. Rozhodně ale můžeme říct, že v sekcích věnovaných zábavě se má člověk šanci dobře odreagovat a občas i něco přiučit. Jako ostatně i v tomto případě.