Ostatní

Pracovní nabídky v Plzni a Ostravě

Autor Makawiel

Pokud hledáte stabilní a dobře placenou práci ve své lokalitě, pak vám může pomoci pracovní portál HitPrace.cz. Buď můžete na jeho stránkách pasivně vyhledávat vhodné pracovní místo, nebo můžete být aktivnější. K tomu stačí napsat svou e-mailovou adresu do formuláře, který najdete na webových stránkách portálu HitPrace.cz. Tím se značně zvýší vaše šance najít nové výhodné zaměstnání, neboť okruh pracovních nabídek se tak pro vás významně rozšíří.

Další možnosti využití portálu HitPrace.cz

Jedinečnou službou, která vám ušetří čas, je nastavení „hlídacího psa“. Pracovní portál pak bude za vás hlídat veškeré nové nabídky práce z vámi zvolené lokality. Takže nabídka práce Plzeň nebo jinde v rámci Česka se pro vás může stát životní trefou. Budete-li chtít pracovat v Plzni nebo v jejím okolí, můžete si navíc zvolit i příslušný obor práce. Nejrůznější oborů jsou zde desítky. Také si můžete zvolit některou konkrétní lokalitu v okolí krajského města Plzeň. Například můžete označit Nýřany, Třemošnou, Chotěšov, Šťáhlavy, Chlumčany a další města a obce v okolí.

Aktuální rubrika

Do průběžně aktualizované rubriky jsou denně doplňovány pracovní nabídky z celé České republiky. Tak například 11.6. letošního roku byla do této rubriky doplněna nabídka práce pro strojírenského kovodělníka a obsluhy strojů na zpracování plastů a pryže. Místem výkonu práce je v tomto případě Zlín a Ostrava a mzda je 16 500 Kč.

Pracovní nabídky na Ostravsku

Stejně jako v případě Plzeňska, můžete inzerovat na Googlu i pokud hledáte práci v Ostravě či jejím okolí. Dát o sobě vědět můžete s bezplatným kreditem Google Ads v hodnotě 1000 Kč. Nastavením hlídacího psa si hledání usnadníte, neboť vám díky němu neunikne žádná nabídka práce Ostrava nebo okolí. Prostřednictvím Google Ads může inzerovat nebo naopak vybírat z nabídek ve svém okolí. Můžete volit mezi desítkami pracovních oborů od výroby, přes obchod, stavebnictví, administrativu až po obchodní ředitele, manažery nebo lékaře. Zadat můžete i konkrétní lokalitu, kterou může být na Ostravsku Havířov, Orlová, Studénka, Šenov, Krmelín a další místa.