Ostatní

Potřebujete starý vůz vyměnit za novější model?

Autor Makawiel

Staré auto dosluhuje a na nové nemáte dostatek financí? Očekáváte potomka a potřebujete větší a spolehlivější vůz? Důvodů k pořízení nového automobilu existuje mnoho a vám nezbude nic jiného než se po jiném začít rozhlížet. Možností, jak získat ojetý vůz v perfektním stavu je více, ale ne u všech se setkáte se seriózním jednáním. Jak si tedy opatřit zánovní spolehlivé auto?

Pořiďte si auto z Německa

Pořiďte si automobil ze sousedního Německa. Důvod je zcela jednoduchý. Němci mění svá auta mnohem častěji než Češi, proto mají mnohem větší výběr mladších vozů než je tomu v českých autobazarech. Ojetých aut mají tím pádem více a od toho se také odvíjí jejich cena. Dovoz nových i ojetých aut ze zahraničí není ničím neobvyklým a této možnosti využívá stále více lidí a to nejen z Německa.

Na webových stránkách doveztodal.cz zjistíte, jak koupit auto z mobile.de, pokud se rozhodnete pořídit si auto z Německa svépomocí. Podvodníků, kteří stáčí tachometry a skrývají technické vady existuje bohužel mnoho. Pokud si nejste jisti, můžete využít nabídky společnosti, která vám vůz pomůže vybrat a následně také doveze po zkontrolování profesionály, že je auto v pořádku.

Podejte si inzerát

Další možností, jak získat ojetý vůz je podat si inzerát nebo prohlížet nabídky jiných prodejců. Výhodou sice je, že jste v přímém kontaktu s majitelem, ovšem to kvalitu auta nijak nezlepšuje. Vozy českých majitelů bývají často o poznání vyšší než ve většině částí Evropy. Zkuste si ceny nejprve porovnat. Nic vás to nestojí, zabere vám to minimum času a možná budete příjemně překvapeni.

Objeďte autobazary v okolí

Navštívit autobazary a prohlédnout nabízená auta je většinou ta první možnost, kterou lidé zvolí. Pokud se přece jen rozhodnete k nákupu předraženého auta v českém autobazaru, vezměte si na pomoc odborníka, který vám s nákupem poradí.