Ostatní

Nové čtyřkolky TGB nabízí pohodlnou jízdu a maximální výkon

Autor Makawiel

Čtyřkolky TGB v sobě spojují sílu s pohodlím. A nová řada to opět potvrdila. Co od ní můžete očekávat? To se dozvíte v tomto článku.

Pravidelně obměňovat svoji nabídku je důležité. Přinese to nové možnosti i nové zákazníky. To si uvědomují i v TGB. Proto přivedli na trh nový model užitkových čtyřkolek, které jsou už nyní v prodeji.

Nová a výkonná

Nové čtyřkolky TGB se výrazně odlišují svým vzhledem. Na první pohled upoutají pozornost výraznou přední maskou. Ta je vybavena moderními světlomety a exkluzivním full-LED osvětlením, které vám dodá dostatek světla za jakéhokoliv podnebí. Uvnitř se pak ukrývá vylepšené vstřikování paliva.

Nová čtyřkolka TGB se může pochlubit stejně výkonným motorem jako u svých předchůdců. Nabízí tedy silný a spolehlivý motor o objemu 561 ccm, případně 997 ccm. Příjemný vzhled vozidla a jeho neobyčejnou sílu doplňuje i zážitek z jízdy. Ten se posunul opět směrem k pohodlí. Jízdu zpříjemňuje nejen kvalitní sedátko s opěrkou, ale také skvělá ovladatelnost a výkonné kotoučové brzdy.

Kde koupit čtyřkolku TGB?

Brázdit nezpevněné cesty ale není žádný med. A konstruktéři z TGB to dobře chápou. Proto svoje nové modely vybavili posilovači řízení. V ceně obou modelů se nachází i vodotěsný naviják s tažnou silou 1,4 tuny, kompozitní nosiče, litá kola, chrániče páček a přední i zadni uzamykatelný diferenciál. Zkrátka výbava, kterou ocení nejen budoucí majitelé, kteří tuto čtyřkolku budou potřebovat především na práci.

Pokud vás tato čtyřkolka zaujala, můžete si ji pořídit na eshopu AMZcentrum.cz. Jedná se o ověřeného prodejce čtyřkolek, skútrů a příslušenství pro vaši pohodlnou jízdu. Kromě čtyřkolek značky TGB naleznete v nabídce i další populární výrobce jako je Linhai, Access Motor či Arctic Cat. Vyberte si ze široké nabídky kvalitních vozů, příslušenství a helem a užijte si tu nejlepší jízdu vašeho života!