Ostatní

Nechte si pomoci s ročním hlášením za odpady

Autor Makawiel

Každý člověk produkuje nějaký odpad, jiné to není ani u firem. Bylo by nepředstavitelné něco vyrábět nebo opravovat a nevytvářet žádný odpad. Firmy se v množství produkovaného odpadu liší, podle svojí velikosti i oboru podnikání. V mnoha firmách se produkuje mnoho běžného, ale i nebezpečného odpadu.

Pokud vaše firma vyprodukuje a předá k likvidaci více jak 100 kilogramů nebezpečných odpadů nebo 100 tun ostatních odpadů, vztahuje se na ní povinnost podávat roční hlášení za odpady. Hlášení se musí podávat za všechny provozovny, které má. Povinností je tu více, dále se musí vést průběžná evidence odpadů a také se musí zpracovat a zaslat statistika o odpadech na ČSÚ. Jsou to povinnosti, které se dají zvládnout, ale jsou zdlouhavé, zaberou mnoho času, starostí i papírování.

Pomoc od Rocnihlaseni.cz

Pokud nemáte síly a kapacity, abyste se této činnosti věnovali a nechcete se jí ani učit, je mnohem jednodušší a výhodnější se obrátit na specializovanou společnost na Rocnihlaseni.cz, která problematiku odpadů převezme za vás a vyřeší za vás tyto povinnosti. Vyřeší za vás tedy roční hlášení, které zpracuje do 10 dnů od zaplacení služby a také ho odešle do ISPOP (Integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností), dále za vás bude evidovat odpad a zpracuje za vás statistiku, kterou odešle Českému statistickému úřadu.

Tuto službu zajišťuje jak živnostníkům a firmám, tak i obcím. Společnost má bohaté zkušenosti, je spolehlivá, zodpovědná a pracuje rychle. Její služby využívají již stovky různých subjektů a můžete jich využívat vy. Ušetřete si starosti a čas, který můžete raději věnovat svému byznysu. Na webových stránkách najdete více informací i možnost objednávky služby.