Tipy & rady

Multicar a Scrubmaster

Autor Makawiel

Německá značka Multicar je známa svou precizní kvalitou a spolehlivostí. V komunální sféře si již nikdo neumí představit úklidové a jiné práce přes malých a lehkých vozidel, pro které se vžil název multikáry. Jejich předností je zejména víceúčelovost, čehož využívají hlavně města a obce při úklidu veřejných prostranství a při přepravě různého lehkého materiálu, komunálního odpadu, stavební sutě apd. Víceúčelovost multikár spočívá v možnosti namontování nejrůznějších nástavců jako jsou radlice, sypače, kartáče, mycí lišty, kropičky, cisterny na vodu a další nástavby.

Úklidové práce

Rozlišovacím znakem úklidové techniky je účel jejího použití. Základním dělením je, zda se jedná o úklid venkovní nebo vnitřní. Komunální oblasti je již několik let známa společnost Unicont Group, která je výhradním dovozcem úklidové techniky od předních světových výrobců jako je například

HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO nebo GHIBLIS. Zejména města a obce mají možnost využít široké nabídky úklidové techniky pro úklid ulic, údržbu městské zeleně. Neméně oblíbené jsou multikáry například také ve stavebnictví, zahradnictví, v odpadovém hospodářství, zemědělství, ale také v průmyslu, kde multikáry slouží k převážení materiálu a výrobků mezi halami.

Úklid vnitřních prostor

Úklidovou techniku pro vnitřní prostory používá již více než deset tisíc firem v Česku, kterým tuto techniku dodává firma Unicont Group. Hlavním znakem těchto strojů je vysoká kvalita, spolehlivost a také vysoká úroveň servisu. Největšími odběrateli vnitřní úklidové techniky jsou obchodní řetězce, velké nadnárodní korporace, zdravotnická zařízení, ale také velká spousta malých a středních firem.

Co je v nabídce Unicontu Group

Klienti ze všech odvětví mohou vybírat ze širokého portfolia, od podlahových mycích strojů, přes zametací a leštící stroje, průmyslové vysavače až po úklidové pomůcky a mycí prostředky. Unicont Group nabízí nejen prodej, ale i pronájem čistících strojů. Podlahové čistící stroje se dělí podle charakteru obsluhy na stroje s chodící nebo sedící obsluhou. S výběrem i radami vám pomůže Scrubmaster – Unikont.cz.