Tipy & rady

Kam za jedinečnými motoristickými zážitky

Autor Makawiel

Blíží se narozeniny Vaše tatínka a nyní hledáte narozeninový dárek, díky němuž si bude moci splnit svůj dávný sen a projet se v luxusních sportovních vozech?

Jízda ve Ferrari slibuje nezapomenutelné zážitky

Pak jízda ve Ferrari je tím pravým dárkem, kterým můžete učinit radost někomu, na kom Vám skutečně z celého srdce záleží. Právě Firma na zážitky dává obdarovanému jedinečnou možnost projet se v luxusním sportovním voze Ferrari 488 Spider. Ferrari nadchne svým moderním designem i jedinečnými vlastnostmi. Posuďte sami, který jiný vůz umí z nulové rychlosti zrychlit za pouhé tři vteřiny na rychlost nula. Ferrari Spider 488 je poháněn dvakrát přeplňovaným osmiválcem. Stejně jako předchůdce je vybaven pevnou skládací střechou.

Jízda Hummerem jako dárek k narozeninám

Další možnost, jak zahnat nudu nejen v narozeninový den, představuje divoká jízda Hummerem. Legendární terénní vůz Hummer byl poprvé použit americkou armádou při bojích na Perském zálivu. Váš tatínek si nejprve vychutná jízdu v Hummeru H2. Tento vůz bude moci dokonce sám řídit. Na speciálně upraveném povrchu prověří nesmrtelnost tohoto terénního vozu a vyzkouší jeho sílu. Poté bude pokračovat na korbě vojenské H1. Nezapomenutelný zážitek si obdarovaná osoba odnese rovněž ze Středověké tvrze, kde si vyzkouší střelbu z kuše, jízdu na koni nebo dobývání hradu.

Letošní narozeniny se mohou nést také v tónu nostalgických vzpomínek na povinnou vojenskou službu. Může se tomu tak stát díky projížďce v bojovém tanku, na niž koupíte vstupenku zde www.firmanazazitky.cz/projizdka-v-bojovem-tanku. V Benátské Vrutici nedaleko Prahy se může Váš tatínek stát členem vojenské jednotky a odnést si tak nezapomenutelné vzpomínky z jízdy historickým bojovým tankem. Připraveny jsou zde k projížďce tanky modelu T-55.