Ostatní

Jak změnit interiér vozu k nepoznání?

Autor Makawiel

Patříte mezi polykače kilometrů, kteří stráví za volantem většinu svého času? Pak by vám mělo záležet na prostředí, kde se nacházíte. Nejde jen o vzhled, ale i pohodlí a praktičnost. Interiér vozu nikdy nezůstane dlouho stejný, časté používání vozu se na něm podepisuje. Sedačky se opotřebovávají a přibývají na nich skvrny, volant je ošoupaný, koberce špinavé a zastaralé. Pokud nechcete, aby se vám interiér vozu před vaším zrakem den ode dne měnil k horšímu, máme pro vás pár tipů.

Ochrana sedadel

Základem jsou autopotahy, sedadla jsou nejvýraznější a největší částí interiéru a na nich je nejvíce vidět opotřebení auta. Pokud necestujete sami, jistě na sedačkách pravidelně přibývají skvrny od jídla a drobné škrábance. Autopotahy zajistí ochranu sedadel před všemi vlivy, které by je mohly poškodit Jako bonus zajistí luxusní vzhled a také více pohodlí, záleží na vašem výběru. Pokud vozy střídáte, jsou vhodné univerzální potahy, ale pokud cestujete stále v tom svém, možná více uvítáte potahy přímo pro vaší značku a model auta. Třeba potahy Ford, Škoda a pro ostatní značky se nabízí potahy pro mnoho modelů.

Volant a další části interiéru

U starších vozů je ošoupaný volant patrný, u nových se opotřebení projeví až časem. Pořiďte si potah na volant a budete tak mít volant chráněný proti oděru. Potahy na volant mají moderní vzhled, protiskluzovou vrstvu a můžete si je pořídit přímo podle průměru vašeho volantu. Skvěle vypadá, pokud si pořídíte potah volantu ve stejné barvě, jako máte váš vůz. Myslet byste měli i na autokoberce, pokud jsou ty vaše už staré a nevypadají hezky, můžete si levně pořídit nové a to jak textilní, tak i gumové. Veškerá zmíněná výbava do interiéru je dostupná za nejnižší ceny v eshopu Fajnautopotahy.cz. Proč přeplácet v kamenných prodejnách, když online seženete vše potřebné levněji a z pohodlí domova.