Tipy & rady

Jak rychle a levně postavit halu?

Sportovní i jiné haly rostou v posledních letech jak houby po dešti. K nejrychlejším a zároveň nejlevnějším variantám patří montované haly od společnosti Polak.cz. Jedná se o lehké montované haly určené pro dočasné i trvalé využití. Jsou vhodné pro města, obce a sportovní kluby, které potřebují rychle a levně postavit kryté sportoviště.

Také je mohou vyžívat zemědělská družstva pro ustájení dobytka, uskladnění strojního, stavebního a jiného materiálu, krmiv či osiv. Montovaná hala Polak je rovněž ideálním řešením pro zřízení kryté jízdárny či hangáru pro malá sportovní letadla. Montované haly od firmy Polak.cz jedinečnou levnější alternativou k tradičním zděným, dřevěným a jiným stavbám a halovým systémům.

Pro jsou montované haly výhodné?

  • Jedním z hlavních důvodů jsou finance – nízké pořizovací i následné provozní náklady jsou bezkonkurenční v porovnání s klasickými stavbami
  • Mobilita a hmotnost jsou další přednosti – montáž i demontáž je velice snadná. Díky nízké hmotnosti nejsou potřeba žádné pevné základy ani náročné terénní úpravy a montovanou halu lze snadno přemístit podle potřeb na jiné místo
  • Flexibilita – modulární systém hal umožňuje rozšiřovat objekt či jej propojovat se stávající budovou
  • Rychlost – expresní doba výroby i realizace haly na místě

Financování

Firma Polák vychází vstříc i zájemcům o montovanou halu, kteří z jakéhokoliv důvodu nemohou či nechtějí financovat výrobu a montáž haly najednou. Takovým subjektům nabízí firma možnost financování haly prostřednictvím úvěru či leasingu. Pro sjednání těchto podmínek stačí vyplnit a odeslat kontaktní formulář nebo kontaktovat obchodní oddělení. Předběžnou cenu lze stanovit až na základě zjištění řady parametrů, které cenu ovlivňují. Těmi jsou velikost haly, typ opláštění, klimatické podmínky na místě realizace, druh případných vybraných doplňků a další. Potřebné informace najdete na stránce montovaná hala ceník, nebo prostřednictvím pracovníka obchodního oddělení firmy Polak.cz.