Novinky

Géčko jaké nemá obdoby

Jon Olsson je někdejší lyžařská hvězda a dnes také slavný youtuber, který dokumentuje každý den svého šíleného života na vysoké noze. Do něj také paří jeho nejnovější přírůstek, kterým je velmi unikátní Géčko.

Olssonova vášeň

Automobily, které prošly Olssonovou garáží jsou naprosto úžasné a jedinečné. Lyžař je vždy předělává, ale nikdy ne tolik, aby je nebylo možné vrátit do původního stavu. To se však nedá říct o nejnovějším přírůstku, kterým je Mercedes-Benz G500 4×4, kterém sebral střechu a nechal mu jen snížené přední okno.

Důvodem této úpravy byl byt v Monaku, ke kterému patřila garáž, do které se však G kvůli své výšce nevešlo. A tak lyžař vše vyřešil po svém a automobil prostě snížil. To ovšem nejsou veškeré změny, celý interiér byl vyložen dřeven, takže nyní připomíná luxusní člun

Video je více než tisíc slov

Kola byla také pozměněna, kdy automobil dostal ta z pick-upu G63 AMG 6×6. Navíc byl celý zahalený do sněžné kamufláže, což dělá Olsson se všemi svými vozy a nejen jimi a také byl poladěn motor na výkon 780 koní. Tečkou je velmi hlasitý výfuk Akrapovič.