Tipy & rady

Dovolená v Chorvatsku nabízí ničím nerušený relax a krásné moře

Chorvatsko bylo českými turisty vždy nesmírně oblíbené. I když dnes tento trend není již tak silný, mnoho osob se stejně do Chorvatska vydává. Chorvatsko totiž objevují noví turisté z různých zemí a nemohou si ho vynachválit. Dopřejte si letošní letní dovolenou v Chorvatsku.

Čisté moře

Na dovolenou vyrážíme především za dokonale čistým mořem, krásnými plážemi a slunečními paprsky. To vše dovolená v Chorvatsku nabízí. Především chorvatské ostrovy jsou opravdu nádherné a nabízí jedinečná zákoutí, romantické plážičky a dokonale čisté moře.

Relax a klid

Chorvatsko je celkem vyhlášené také tím, že zde najdete opuštěné pláže a místa, na kterých není tolik turistů. Je samozřejmě nutné vybírat méně exkluzivní destinace, které jsou ukryté v přírodě. Právě zde totiž najdete to, po čem celý rok toužíte, klid a dostatek času na relaxaci.

Milí lidé

Cennost této země je však ukryta nejen v přírodě a moři, ale také v lidech. Chorvaté jsou usměvavým energickým národem, který vás touto náladou brzy nakazí. A nesmíme zapomenout ani na chorvatskou gastronomii a skvělá vína.

Levně a rychle

Dovolená v Chorvatsku je dobrou volbou pro všechny, kteří hledají klid, krásnou přírodu, čisté moře, ale také pro všechny, kteří nehledají přehnaně drahou dovolenou v odlehlých krajích. Dovolená levně– to by mohlo být heslem pro Chorvatsko. Do Chorvatska dojedete za pár hodin autem a po těch pár hodinách na vás čeká příjemné překvapení. Výhodou je také to, že se dostanete do Chorvatska nejen celkem rychle, ale že zde najdete velmi levné ubytování v apartmánech. Dobrou volbou jsou pro vás apartmány chorvatsko. Díky tomu se dovolená v Chorvatsku opravdu vyplatí, zvláště pro početné rodiny. Zaplatíte cenu za celý apartmán, ale při přepočtu na jednotlivé ubytované jsou to opravdu vtipné částky. Dopřejte si klidnou dovolenou ve slunném Chorvatsku.