Ostatní

Co je nového u autopotahů od Vopi?

Zdají se Vám poslední dobou autopotahy ve Vašem autě poněkud opotřebené? Nezoufejte. Díky aktuální nabídce firmy Vopi získáte v co nejkratší době nové autopotahy na míru přímo od českého výrobce.

Kde koupit kvalitní autopotahy?

Autopotahy od Vopi lze získat hned ve dvou provedení. Jen na Vás záleží, zda se rozhodnete zainventovat do autopotahů na míru, nebo raději do univerzálních autopotahů. Kvalitní autopotahy univerzální se nemusí nacházet pouze na sedadle řidiče, ale také jeho spolujezdců. Velmi pohodlné jsou především masážní autopotahy, které dodají naprosté pohodlí také těm řidičům, kteří se často potýkají s bolestí zad a krční páteře. Naopak vyhřívané autopotahy uvítáte především v chladných zimních dnech. Zahřejí však také v jakémkoliv jiném ročním období. Autopotahy na míru je možné vybírat z více než padesáti materiálů. Pestrá je rovněž nabídka barevných variant látek autopotahů. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete použít konfigurátor přímo na webových stránkách firmy Vopi.

Výběr zboží pomocí konfigurátoru na e-shopu Vopi

Každý z autopotahů na míru je pečlivě vyroben v České republice a odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním kritériím. Většina autopotahů je vyrobena celá z kvalitních látek. Jejich obrovskou výhodou je, že skvěle kopírují tvar sedadel vozů. Pro absolutní pohodlí jsou autopotahy na míru podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou. Společnost Vopi však svůj sortiment zboží nezaměřuje pouze na zmíněné autopotahy.

Za výhodnou cenu zde www.vopi.cz/konf-koberecky/ totiž můžete pořídit také koberečky a koberce do auta. Také k tomuto účelu můžete nově použít speciální konfigurátor. Pomocí něj najdete snadno přesně takové autokoberce, které budou odpovídat Vašim potřebám.