Novinky

Co chystá Alfa Romeo?

Poslední měsíce o Alfě Romeo napovídalo skutečně hodně. Především pak o jejích plánech a nových modelem. Vše bychom se měli dozvědět již v červnu!

Co nás možná čeká?

Díky popularitě ze strany fanoušků je o každou připravovanou novinku této automobilky velký zájem a hodně se o ní diskutuje. V minulých měsících se například diskutovalo o tom, zda nás čeká velké SUV, nebo kupé střední třídy, a nebo, zda se můžeme těšit na kompaktní crossover. Jaký model nás tedy čeká? Automobilka nám to prozradí již za měsíc.

Již v červnu chce vedení automobilky uspořádat akci na testovací dráze Balocco, kde bude oficiálně odhaleno, co chystá pro další roky. Takové plány ovšem v minulosti od italské automobilky již byly zveřejněny, ale nakonec k jejich realizaci vůbec nedošlo. Bude tedy lepší, pokud budeme brát tyto informace s rezervou. Pokud se však všechny sliby podaří splnit, máme se rozhodně na co těšit. Na veřejnost totiž už unikají zprávy o chystaných novinkách a ty zní skutečně velmi zajímavě.

Hned několik nových modelů

Alfa se chystá oznámit příchod dvou nových modelů, které budou mířit na zcela odlišné spektrum zákazníků. První model by měl představovat kupé na bázi Giulie, a bude potěšením především pro tradiční fanoušky automobilky. Druhé SUV pak bude větší než Stelvivo a bude lákadlem především pro zcela nové zákazníky automobilky s hadem ve znaku.

V obou případech se však bude jednat o automobily s hybridním pohonem. SUV bylo prý navrženo především podle chuti Američanů, zatímco kupé se drží italských kořenů a hledí například k Ferrari a jeho modelu LaFerrari.

Nového kupé bychom se měli dočkat v příštím roce, ovšem je potřeba tuto zprávu brát s rezervou. SUV by pak mělo přijít v roce 2020.