Ostatní

Často potřebujete odeslat zásilky, které spěchají?

Autor Makawiel

Máte jednání a potřebujete z něj odeslat podklady k podpisu obchodnímu partnerovi, ale váš asistent je naplno vytížený? Kvůli jednání jste zapomněl na výročí svatby a chcete rychle odeslat alespoň květinu? Potřebujete převézt něco cenného a nechcete se spoléhat na služby klasické pošty? Důvodů, proč využít kurýrní služby se jistě najde mnohem více, přesto ji lidé často nevyužijí z mylného důvodu, že je to služba určena pouze pro podnikající nebo bohaté. Kurýrní služba In time má v nabídce několik druhů způsobů přepravy a vyjde tak vstříc většímu množství spokojených zákazníků.

Potřebujete šetřit svůj čas?

První výhodou využití kurýrní služby je, že zásilku nemusíte nikam nosit. Pracovník si pro ni přijede ve vámi stanovený čas a diskrétně ji převezme. Vy si tak ušetříte mnoho času čekáním ve frontě na České poště, kde vás často pošlou zpět, že máte něco špatně vyplněné a frontu si musíte vystát i vícekrát.

Při využití služeb standart bude vaše zásilka po České republice doručena maximálně do 23 hodin, to se týká také Bratislavy. Ve zbytku Slovenské republiky dostane příjemce svou zásilku do 48 hodin. Kurýrní služba Praha má ve své nabídce také možnost posílání zásilek do zahraničí v rámci Evropy. Do Londýna bude vaše zásilka přepravena již do 24 hodin a do zbytku Anglie do 48 hodin. V rámci zbytku Evropy dostane příjemce svou zásilku v průběhu 48 – 72 hodin.

Express služby

Společnost In time nabízí také express služby, které zaručují dodání vaší zásilky ještě tentýž den. Další možností je zajištění kurýra, který poveze pouze vaši zásilku. Tuto službu můžete využít i během víkendu nebo svátků. Kurýr vyzvedne vaši zásilku a okamžitě se vydá na cestu. Můžete ho vyslat na cestu po celém Česku, Slovensku, ale i po celé Evropě. Žádné doručení zásilek pro společnost In time není problém.