Ostatní

Autopůjčovny dnes člověk najde v každém regionu

Autor Makawiel

V současné době je nabídka autopůjčoven velmi přijatelná a pro jedince, ale i pro menší nebo střední podniky také přínosné. Za koupi nového vozu se musejí vydat velké finanční prostředky a tak je právě nabídka spolehlivých služeb autopůjčoven velmi dobrým řešením. Má mnoho výhod, které zákazníka jistě potěší.

Co tedy lze očekávat od služeb autopůjčoven

Každá autopůjčovna m svá pravidla a podmínky, které se samozřejmě vyplatí dodržovat. Nabídka je individuální a člověk si může vybrat nejen takovou půjčovnu, která mu vyhovuje po všech stránkách, ale také výhodný pronájem a k tomu i vůz. Vozový park nabízí například minibusy, které se skvěle hodí pro rodinné výlety početnější rodiny, nebo také dodávky, které jsou zase vhodné pro přepravu nábytku či stavebního materiálu, ale člověk si může vybrat i osobní vozidlo třeba jen čistě pro soukromé účely.

Výhody

Pronájem vozidel z autopůjčovny má také své výhody. Jde zejména o časovou nezávislost. Zákazník má vozidlo plně k dispozici po celou dobu pronájmu a může si tak svůj čas zorganizovat podle sebe. Dále se nemusí člověk starat o povinné ručení nebo havarijní pojištění, GPS navigaci, dálniční známky, ale také o pravidelný servis vozu spojený i s výměnou pneumatik.

Jaké vozy autopůjčovna nabízejí k pronajmutí

Každá autopůjčovna se může pochlubit svým vozovým parkem, kde jsou zastoupeny vozy všech světových značek. Může jít například o klasické osobní vozy pro soukromé účely, ale i o vozy luxusnějších značek, které si člověk může zapůjčit třeba pro rodinné oslavy nebo svatby. Některé autopůjčovny mají dokonce k dispozici i limuzíny. Určitě se najdou i obytné vozy, které jsou dnes velmi oblíbené a lidé si tak mohou zkusit cestování i trochu jinak, než byli doposud zvyklí. Jsou komfortně vybavené a liší se jen velikostí a vybavením. Minibusy jsou zase velmi žádané spíše pro dovolenou s partou přátel nebo pro přepravu více osob třeba na firemní školení. Takové vozy mohou být až devítimístné a to je jistě velmi výhodné. Tyto vozy mají dostatek prostoru nejen pro cestující, ale i pro zavazadla.

Jaké služby nabízejí autopůjčovny

Je to především krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem. Krátkodobý pronájem je možné sjednat na dobu až 30 dní a je vhodný například pro víkendové stěhování nebo pro rodinnou oslavu, ale i pro kratší dovolenou. Dlouhodobý pronájem je vhodný zejména pro začínající živnostníky a podnikatele, kteří ještě nedisponují svými vlastními vozy, ale ke své práci je potřebují. Takový pronájem se sjednává na dobu až 60 měsíců.

Před podpisem smlouvy…

Ještě než se podepíše smlouva o pronájmu, je důleřité si přečít nejen obchodní podmínky, ale fyzicky si člověk musí zkontrolovat vozidlo. Jen tak předejde případným nedorozumněním, které by mohly vzniknout při navrácení vozu. I taková malá prasklinka na předním skle totiž dokáže docela potrápit.